מי את עליזה אולמרט נשיאת ארגון האומנה אור שלום?

קיבלה שכר חדשי של 22,000 ש”ח עבור התעלמות מילדים עניים  

מתחקיר של יואב יצחק מ NFC עולה כי העובדת הסוציאלית עליזה אולמרט הועסקה בשנת 2004 בחברת ר.א.מ.ג.א. ניהול ואחזקות בע”מ, שבשליטת איל ההון אבי נאור

 

אולמרט קיבלה עבור העסקתה בחברה זו שכר חדשי של 22,000 ש”ח במסגרת פרויקט ציבורי-חברתי ביוזמת אבי נאור וגורמים נוספים. המימון שנדרש לכך: כ- 2 מיליארד ש”ח. מדובר בפרויקט יניב, במסגרתו ביקשו הוגיו לגייס כספים למפעל חברתי להצלת מאות אלפי ילדים בסיכון, החיים בתנאי עוני ונחשלות. חלק קטן מאוד מיוזמה זו בוצע בעפולה ובקריית גת.

 

באותה תקופה דובר על תרומה בסך 25 מיליון דולר מצד אבי נאור, וסכום נוסף של 25 מיליון דולר מצד איל ההון חיים סבן. גם קרן סאקט”א-רש”י הבטיחה סיוע. התרומות להצלת ילדים בסיכון לא ניתנו בסופו של דבר. ואולם, “התרומות” למשפחת אולמרט ניתנו גם ניתנו. 

 

כפי שנחשף, באותה תקופה בדיוק נשכרה רעייתו של אולמרט וקיבלה טובות הנאה, כל זאת מבלי למסור על כך דיווח לציבור. עליזה אולמרט טוענת כי ביצעה עבודה רבה עבור הכספים שהיא קיבלה. ואולם, מבדיקה שביצע NFC מתברר, כאמור, כי עובדים שהועסקו בחברה הנ”ל לא הכירו את עליזה אולמרט, לא נתקלו בעבודותיה ולא ידעו כי היא מקבלת שכר מהחברה.

 

באתר משרד ראש הממשלה מפורטים קורות חייה של אשת ראש הממשלה, עליזה אולמרט, כולל עיסוקים ותפקידים קודמים שביצעה. “פעילותה” במסגרת חברת ר.א.מ.ג.א. ניהול ואחזקות בע”מ אינה מאוזכרת, משום מה. 

 

התחזתה למטפלת משפחתית ללא שהוכשרה לכך 

 עפ”י קורות חייה, בשנת 1967 סיימה תואר בוגר בחוג לעבודה סוציאלית. תואר בוגר הוא תואר ראשוןעובד סוציאלי אינו רשאי לעסוק בתחום טיפולי אלא אם סיים תואר שני (ואז הוא מוגדר כעובד סוציאלי קליני בדומה לפסיכולוג קליני שסיים תואר שני). 

אולמרט עפ”י קורות חייה עסקה ב”טיפול משפחתי” במחלקת הרווחה של המועצה האזורית מטה יהודה, למרות שהיא רק בעלת תואר ראשון,.כלומר עבדה בתפקיד ללא שהוכשרה לכך. 

 

עליזה אולמרט – אמנות או מחלה  

הביטו ביצירות האמנות של עליזה אולמרט (תמונות קשות לצפיה, ראו הוזהרתם).

האם כך נראית אמנות? גם אם תשלמו לי כסף ואני לא מכניסה כזו פסיכדליה אלי הביתה. לי זה נראה כמו מחלה. האם יתכן כי התעללו בה בילדותה?

 

 

תארו לכם שאבא היה מצייר ציור מזעזע כזה במבחן מסוגלות הורית. מה לדעתכם הפסיכולוגית היתה כותבת עליו?

 

14 תגובות

 1. לורי said,

  אוקטובר 5, 2008 בשעה 4:22 pm

  אני יודעת שזו לא תגובה צפויה, אבל הפעם הרגת אותי מצחוק.
  ללא ספק ה"אמנות" הזו מצביעה על נפש חולה, ועל מוח הוזה ומסוכן בצורה מבחילה ומחרידה. מה חשבה לעצמה אשת ראש הממשלה כשעיצבה אמנות כזו. סביר להניח שאם אדם מן הישוב היה מעצב אמנות עם השיערות התלושות מהקרקפת, היו פסיכיאטרים קובעים כי מדובר באדם מסוכן ביותר לציבור, שזקוק לכדורים פסיכיאטרים במינון גבוה וכפול. אבל לאשת ראש הממשלה, מי יעז לומר כי האמנות שלה חולנית? מי? אני!!!

 2. אמא said,

  אוקטובר 5, 2008 בשעה 5:27 pm

  גם אני לא יכולה להפסיק לצחוק ובני בן ה8 אמר -האם אלא שערות של זיוה פקידת הסעד .ואני אומרת מה עבר עליה עם האדום הזה .

 3. ציורי שחיתות said,

  אוקטובר 5, 2008 בשעה 9:52 pm

  כשאולמרט נכנס למשרד הבריאות בבן טבאי 2 בסן סימון בירושלים, מידת לשכת השר דאז בקומה ב' לא היה מספיקה לו (גודל דירה ורבע). הוא פינה ופיזר את הנהלת אגף בריאות הנפש משתי הדירות שהיו המטה שלהם בקומה ג'. חדרו החדש בגודל דירה ורבע. בכל קיר בלשכה החדשה היו מסגרות מלאים בקישקושי צבע שמן. הרצפה עד לתקרה. יאני ציורי עליזה.

 4. משה אברג'יל said,

  אוקטובר 5, 2008 בשעה 10:10 pm

  אותו דבר כמו רות רזניק והרבה אחרות.

  אין פלא שהן צועקות שלנשים יש שכר נמוך.

  רות רזניק שקבלה מדליה על כל במה שעלתה עליה, לא סיפרה לאיש שהיא מקבלת שכר של 256,000 בשנה, הם אמרו, "היא עושה עבודת קודש", וכולם מחאו כפיים.

  אני מוכן להתערב שלפחות מליון איש ויותר במדינה הזאת מוכנים לעשות את עבודת הקודש שהיא עושה רק בשביל רבע מהמשכורת הזאת.

  אומנות???

  איך נפש של עובד סוציאלי יכולה להיות בכלל מחוברת לאומנות?

 5. ספיר said,

  אוקטובר 7, 2008 בשעה 8:50 pm

  הביקורת על עבודה הלא מספקת וכן האשמת הגברת אולמרט בעיסוק במקצוע שאין לה הכשרה מתאימה לו, הן שתיהן במקומן מונחות. אך הביקורת הקשה על יצירותיה היא בשום אופן לא לגיטימית. אומנות כמו אומנות היא דבר אישי, ועד כמה היא "טובה" או עד כמה עבודותיה "יפות" (או "מזעזעות" כפי שניסחת- אני חושבת שזו חוצפה להשתמש במונח הזה) – זה לא לאדם אחד ולא לשניים להחליט. בנסיון להכפיש את שמה של המדוברת הגעת לנושאים לא רלוונטיים ולא עניינים לחלוטין, וזה מוריד בעיניי את הרצינות שבה נכתבה הכתבה, ואת הערכתי כלפייך וכלפי רמת הכותבים באתר בכלל. חבל.

 6. חושבת said,

  אוקטובר 7, 2008 בשעה 9:00 pm

  תגובה לספיר – אמנות כמובן היא ענין לפרשנות. אני חושבת שמרבית האנשים לא היו משלמים כסף עבור יצירות האמנות הללו, אך יש תמיד כאלו שיאמרו שמדובר בכשרון שהוא שופרא דה שופרא.

  המטרה כאן לא היתה להביע דעה על איכות עבודות האמנות שלה אלא להדגיש כי עבודות האמנות שלה שהינן שנויות במחלוקת בחזות שלהן משמשות באופן אירוני את החברות שלה. ואני יכולה לחתום לך כאן שהורים עניים שיכניסו כאלו יצירות אליהם הביתה ויעברו ביקור בית של עובדת סוציאלית, כמעט לרוב היא תכתוב חוות דעת שלילית על ההורים ה"מוזרים"….

 7. אוקטובר 8, 2008 בשעה 9:54 am

  האולמרטים !

  מה לא עושים למען ספין תקשורתי,
  ולשם טשטוש האמת על העבר השחיתותי.
  -עסקני עמותת אור שלום "מתחככים" באישים בולטים,
  להכשרת שרציהם וזוועתוהם המתגלים,אך עדיין מתכחשים לאמת!
  בדיוק כדוגמת האול… הנ'ל.

 8. ג.וגם said,

  אוקטובר 9, 2008 בשעה 6:56 am

  לדעתי, אם ילד בפנימיה סגורה ומפחידה היה מצייר או מייצר עבודות דומות בצבעי דם וזעם, בטח היו מגיבים "מסכן, מה הוא עבר?"

  אגב, מעניין, האם ראיתם פעם תמונה או יצירה אמיתית של ילד מסכן שיצא ממשפחתו בכוח אצל פקידת סעד בסלון שלה?

 9. אבנר said,

  אוקטובר 9, 2008 בשעה 8:23 pm

  ברור" שכל המגיבים הם בעלי ידע פסיכולוגי מובהק.
  כמה מהמגיבים ניסו לעסוק בעבודה סוציאלית ???

 10. חושבת said,

  אוקטובר 9, 2008 בשעה 8:55 pm

  עבודה סוציאלית היא "עבודת קודש"….
  אתה יודע כמה ילדים הוקרבו קרבן לאלים ע"י האצטקים בדרום אמריקה משום שהעלאת קרבנות היתה אצלם "עבודת קודש"?

 11. רווחה -"רב בעייתית" said,

  אוקטובר 9, 2008 בשעה 11:12 pm

  עובדות סוציאליות מדווחות עם עווס פנימיה נתנאל חדד על משפחה רב בעייתית גם בערוץ 1 התגובה של הרווחה היתה משפחה רב בעייתית . המסר שמעבירה עוו"ס אחת לחברותיה וחבריה הן מושג רב בעייתיי ואלה הבעיות שאר ילדי המשפחה מגיעים לבית הספר והגנים בצורה מסודרת וקבועה האם משלמת על
  ילדיה את תשלומי החובה בעצמה כמו מזון ושאר החובות וכשאין במה להאשים צריך לחפש והדרך היחידה שנותרה אחרי כל עלילות השווא הן להמציא עוד האשמות שווא ולהמשיך לכתוב תסקרי שווא כדי להמשיך ולהתעלל במשפחה .
  "ניכר כי ל. פגועה מעברה וכי מדובר במשפחה רב – בעייתית .
  צרכיה של ל. לא זכו להתייחסות ומענה (האם עקרת בית עובדת ומנקה את הבית
  עוסקת ללא הרף בטיפול במשפחה כביסה אוכל קניות ניקיון לפני שנה נפגע האב והאם רצתה לצאת לעבוד כדי לפרנס את המשפחה אך העוו"ס מוטי וויס התנגד ליציאת אחרי 3 שנים בבית ופנה לרופא המשפחה ד"ר אורן מבית יצחק כדי לפגוע
  שלא תלמד ותעבוד )
  ונראה כי אמה שמה עצמה וצרכיה לפני ילדיה ,(משפט זה הוא המשפט החוזר של העובדות הסוציאליות מעמק חפר ומסתמך על מוטי וייס וחברותיו -מה האם קונה אוכל שילמה לגן הילדה 7900 מראש לכל השנה שילמה טיפול שניים לבן סה"כ 6000 על אישפוז ויטפולי שינים בהרדמה מלאה בבית חולים בפתח תקווה
  איפה בדיוק הכסף הלך ולמה לשקר הרי האם לא קנתה לעצמה כלום לובשים ההורים
  אותם בגדים במשך שנים רק האשמות שווא ולא רק הרווחה אף פנתה לביטוח לאומי כדי לא לעזור למשפחה כדי שלא תסיים את השיפוץ שהקיבוץ משמר השרון
  הפסיק כדי להוציאה בכח ולהתישה אחרי שנתיים מאבק המשפחה נכנסה ושיפצה את הבית בכוחות עצמה ואז הופסקה עבודת האב בטענות אתה בוגד בקיבוץ .
  האם שיפצה את הבית בכספים שהיא עבדה בצעירותה והשקיעה בדירה את כל כספה -מרצפות קרמיקה מטבח ברזים תוספת בניה סגירת 2 מרפסות ריצוף חוץ גינון וניקיון השטח בתקופה זאת האב נפצע בתאונת עבודה ונזקק ל3 ניתוחים
  בעוד הרווחה חוקרת את ביתו ואשתו מטפלת בפצעיו נעשו כל החלטות -"ועדת החלטה להוצאת ילדיה כדי להוציא אותם מהקיבוץ בכוח .)
  כפי שעולה מההזנחה הפושעת (עוד משפט מפי רווחת עמק חפר הנאורה שהוכנסה לתוך מילותנתנאל חדד ואין לו שום קשר ולא פגש את המשפחה רק מאוזן לאוזן -וישר לביתהמשפט )(המשפחה לא קיבלה שום עזרה במשך שנתיים ולא ביקר עוו"ס בזמן הפציעה את האב ולא ניתנה עזרה לילדה למרות הבקשות החוזרות ונשנות שהילדה אינה רוצה ללמוד בביתהספר כפר הרואה -ומנהלת יפה נחמני חוקרת את הילדה רבות על הנעשה בבית)
  שנחשפנו לה בתקופה האחרונה .(בקשות לשיחות טלפון וביקורים ממש פשע , בקשות להחזירה למשפחתה ממש פשע בקשות לאירוח מהמשפחה הקרובה ממש פשע איום ונורא – זה בסדר לעומת הסתרת קיום בית הזונות בנרדים בערד , האירוח במשפחות באשדוד שאליהן זורק מתי רוז הפחדן את ילדי הפנימיה – וסתימית הפיות של הרווחה שלא עונה למכתבים (אסף ומוטי וינטר )
  ל מביעה אמביוולנטיות כלפי אימה (מצד אחד כועסת על שאימה לא מוציאה אותה מהכלא וצד שני אוהבת ומתגעגעת – ועוד נוסיף שלאורך מ"ס מקרים האם שמעה מהילדה על "אמא אומרים שאת משוגעות – הילדה הוקלטה מספרת בשני מקרים שונים על אותו משפט מצוות הפנימיות )וזעם כלפי אביה ,(הילדה הכלואה ומנותקת מהוורים שבית המשפט אנס לניתוק הקשר עם הילדה בעקבות חוות דעת ותסקירים שיקריים החלטה משוגעת של זיווה דיאמנט להרחיקה ולנתקה היא כתוצאה מזכיוית יתר של פקידת סעד מטורפת שתעשה הכול כדי לטרטר את המשפחה להשתיק את הילדה ולפגוע בהחזרת הילדה לביתה להוריה ואחיה (פקידת הסעד היא חוקרת
  שופטת ומחליטה ושופטת בית המשפט לנוער היא חותמת גומי של המדינה – חוק פרוץ ורדיפה מטורפת של זיוה דיאמנט המטורללת .)
  {כמה פעמים אמרה הילדה שרוצה לחזור הבית בערוץ 1 , לשופטת רות בן חנוך
  במכתביה וגם בהקלטות – אך אוזניכם ערלות }

  כפי שעולה מציוריהששלחתי לך (עד לכלא ה3 לא נבדקו הציורים אחרי 9 חודשי התעללות מניעה מהילדה לבקר ולדבר עם הוריה במשך 4 חודשים ניתוק מוחלט
  מצבה מתרדרד ואין רוצים להחזירה לביתה אלא להוציא גם את 3 אחיה מאמא ואביה
  כדי לאלץ את האם להכניס את הרווחה שלא עזרה בשנים האחרונות ורק מאיימת )
  מצבה הרגשי שלל. מדאיג וניכרת פגיעה משמעותית (4 פנימיות ב7 חודשים וניתוק מוחלט מהמשפחה כולל המשפחה הרחוקה )
  אשר באה לידי ביטוי בהתנהגות והתנהלות בלתי יציבה (כלואה ורק בת 9)הכוללת
  תנודתיות רבה (כלואה רחוקה בערד )במצב רוחה ובתגובות התנהגותיות (ילדה בת 9 מנותקת ממשפחתה באלימות )חריגות למצבי לחץ ןמשבר (תראו מה עשו
  לילדה בת 9 כדי לשבור את אימה לקשר עם רווחת עמק חפר המחורבנת -אונס ב9 חודשים ).עולים קשיים ביצירת קשרים חברתיים (נגמרו אשמות באלימות עכשיו נמציא למרות שבדיוחים מבית הספר מדווח על הרבה חברות ושכולם אוהבות אותה ואף שיחקה עם כולם איך עולה נושא שלא עלה לפני בשום דיון רק אחרי 9 חודשי חטיפה ו4 בתי כלא שהילדה לא רוצה לשהות בהם האם אונס הילדה לשהות בפנימיה מנותקת האחיה והוריה הוא לא הגורם לפגיעה הקשה בילדה )וניכר חסך משמעותי במיומנות חברתיות .{למרות שהילדה היתה עד 4 שנים בחוג מחול
  פעמים בשבוע והגיעה לבית הספר והגן באופן קבוע והיו לה המון חברים -האשמה היא שלא קיבלה חונכת כי התקמצנתם ולילדה קראו הודית מסריחה והתעלמו בבית ספר כפר הרואה בעמק חפר – ועברתם מאלימות שהומצאה על ידכם להתעללות אחרת דימיונית רק כדי לא לחזירה הביתה ולהמשיך להתעלל במשפחה.}
  כמו כן קיימים פערים לימודים[חצי שנה סירבו להעבירה לביה"ס אחר -ונחקרה על ידיביה"ס במשך שנתיים – יש מסמך ממשטרת נתניה על חקירת הילדה}עמוקים וקשיים דידקטים (האם עשתה לילדה 3 איבחונים באיבחון דרך קופת חולים לא נבדקו לקויות למידה אך התגלו קשיים דידקטים באבחון פרטי אובחנה כלקויות למידה אך לא האמינו לאם וכשפנתה למשרד החינוך לנתו סולי התעלמה עובדת משרד החינוך על אף שהאם הראתה לה מכתבים ואיבחון הילדה ולא נתנה לאם ולילדה שהופנו על ידי עמותת ידיד לעזרה לילדה ופניתה במכתב רשום נשלחה בחזרה סגורה ואטומה) ואחרים לא זכו לטיפול .(שקר האם סידרה לבת חונכת בעלת
  תואר ראשון בחינוך הלומדת תואר שני -איפה העזרה של הרווחה לילדה 0 עזרה במשך 3 שנים )

  לסיום כותב העוו"ס המהולל נתנאל חדד מנרדים בערד

  לצערי הרב אני סבור כי המשך שהותה בכפר "נרדים " לא תסייע לה ואף תגרום נזק נוסף לה ולילדי הכפר
  בברכה
  נתנאל חדד עו"ס
  (על סמך הודעה זאת החליטה השופטת רות בן חנוך להשיאר את הילדה בפנימיה עוד שנה בתנאי כלא כדי לגרום לא לאבד גם את ילדיה האחרים ולנקום את נקמתה באם הפוחדת מרווחה שקרנית ומאיימת נסיונות לעצור את פירסום דברי האם בניתוק קו הטלפון על ידי הקיבוץ לא יצליחו כי לאם יש מחשב נייד ולא תצליחו
  למנוע מעבר מידע לעולם כולו נשתוק רק כשהילדה תוחזר לביתה ויופסק הנקמה באם וילדיה
  9

 12. תומצ'אט said,

  אוקטובר 10, 2008 בשעה 1:41 pm

  יא אללה שלכם, הרי העם הזה בוחר שוב ושוב בבינוניים ומטה להנהגה המזופתת שלו. מה אתם מתפלאים על האולמרטיאדה, השחיתות, זיבול המוח?
  זה מה שמגיע לנו כנראה…
  בארץ ישראל קם העם היהודי ותוך 50 שנה פתח פערים חברתיים כאלה שהמתפתחות שבאומות הקפיטליסטיות לא הצליחו לפתוח במאות שנים.
  תזכרו שאנחנו הראשונים בעולם במס' עורכי הדין לגולגולת.
  מדינת כל טפיליה!

 13. ענת said,

  אוקטובר 11, 2008 בשעה 4:37 pm

  אני בשוק מהדברים שעולים באתר הזה, לא האמנתי שהמצב כל כך גרוע…
  תמיד האמנתי שאין על העובדים הסוציאלים, מסתבר שטעיתי…
  במיוחד שמשתמשים בחסרי ישע למטרות אישיות ולאיזון תקציבים…

 14. אין צדק -בסתר said,

  אוקטובר 15, 2008 בשעה 8:21 am

  בסתר אחורי הגב פנו לאב לעבוד בכרמים ליד ערד כדי להוציא את האב מביתו ואחרי זה את משפחתו ניסיון הוצאת המשפחה מהקיבוץ בידים ריקות ואיומים נעשים עלידי מזכירות הקיבוץ איתי מרגלית ורונן שמחה ונדב באור כדי שתהיה להם סיבה לקחת את כל רכושם וילדיהם נקמתם של אשכנזים בעזרת רווחה עמק חפר
  זיוה דיאמנט וחברה לפשע מתי רוז המתעלל בקטינה .
  הסבתא מודה יש למנהל הקיבוץ איתי מרגלית ממשמר השרון קשרים עם רמית שלה הרבה לולים בכל הארץ אך המטרה ליאש את האב ולשבור את רוחו ולהפעיל לחץ על המשפחה לעזוב את ביתם כדי להוכיח לאם כמה הם חזקים ולא תוכל להישאר עם ילדיה כי אינה חברת קיבוץ ניסיונות אלה לא הפעם הראשונה למני שנתיים פוטר האב ללא מכתב פיטורים על ידי חבר קיבוץ איציק מילר שקרא לאב בוגד
  אחרי 14 שנות עבודה רק כדי להתנקם במשפחה .
  רווחת עמק חפר מנסה לשכנע את המשפחה שנים לעזוב את ביתם בקיבוץ
  אחרי שהמשפחה השקיעה את כל כספה בבית ואף הובטח לה על ידי ההורים של האב שלא יפגעו באב ובעבודתו אך ההתעלוות במשפחתו כדי ליצור פירוד בן בני הזוג וניסיונות להעבירו לעבודה רחוקה כדי להוציא גם את האם חסרת כל עם ארבעת ילדיה יודעו לכל העולם . תנו לנו לחיות בשקט .
  אנחנו נצלם את הבית ונראה לכולם על איזו משפחה הרווחה מתעלקת ומתעללת כבר שנים ומאמללות רק כדי להוציאה מהבית נביא עיתונאים מהארץ ומחו"ל .
  רווחה אומללה חזקה על חלשים
  ממשפחת אין צדק .


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: