הייתם רוצים שהילד שלכם יגדל אצל נרקומן? אצל פקידות הסעד בעירית ת"א התשובה תלויה בטובות ההנאה שהן מקבלות

יום ראשון, 24 באוגוסט 2008

לכבוד

לכבוד

1. פרופ' גבי ברבש – מנהל בית חולים איכילוב

    מרכז רפואי ע"ש סוראסקי

    רחוב וייצמן 6, תל-אביב 64239

5. ד"ר רוחמה מרטון –

    נשיאה ומייסדת רופאים לזכויות אדם –

    גולומב 52, תל-אביב 66171,

    פקס': 03-6873029

 

 

2. פרופ' אבי ישראלי – מנכ"ל משרד הבריאות

    רח' בן טבאי 2, ירושלים 93591

   פקס': 02-6783266,

mankal@moh.health.gov.il 

6. ד"ר גרסיאלה כרמון – פסיכיאטרית – חברה

    בהנהלת רופאים לזכויות אדם –

    גולומב 52, תל-אביב 66171,

    פקס': 03-6873029

 

 

3. ד"ר עוזי שי – פסיכיאטר מחוזי – לשכת

    בריאות מחוזית תל-אביב – רח' הארבעה 12,

    תל – אביב 64739, פקס': 03-5620567

 

7. ד"ר אבי הסנר – סמנכ"ל בקרת איכות

      וסיכונים מרכז רפואי – בי"ח איכילוב

      רחוב וייצמן 6, תל-אביב 64239

4. ד"ר שאול סטיר – מומחה לפסיכיאטריה

    חבר ועד סניף תל-אביב של איגוד

    הפסיכיאטריה בישראל

    בן יהודה 18, פתח-תקוה 49373,

    פקס': 03-9224966

 

   

נכבדיי שלום רב,

 

הנדון:  קבילה נגד ד"ר יוסף כלב –

מנהל היחידה למסוגלות הורית הקרן למחקרים רפואיים
מרכז רפואי ע"ש סוראסקי, בית חולים איכילוב

 

1.    הנני אמא לשני ילדים, א. וב., נמצאת במאבק הליכי גירושין קשים ומרים מבעלי בנפרד, ג. מיום 26.8.07.

2.    במסגרת הליכי גירושין אלו, ביקש ג. את המשמורת על א. ו-ב..

3.    ג. הינו משתמש קבוע בסמים. תלוי ועומד נגדו תיק סמים פתוח במשטרת ישראל מיום 24.8.2007 בעת שנעצר על ידי משטרת ישראל, נמנעה לשכת הרווחה בתל-אביב, מלהלין את הילדים בביתו של ג..

4.    ג. איננו "עובד" מספר שנים, איננו משלם מיסים למדינה, מתקיים מפעילות עבריינית, חבר בארגון פשיעה של משפ' מפורסמת, מתפרנס ממתן הלוואות בריבית קצוצה, גביית חובות בשוק האפור, מתן חסות על עסקים (פרוטקשן).

5.    ג. אמר לי מפורשות: "אני אדאג שהילדים לא יהיו אצלך. אני אשים מאה אלף דולר להוציא לך את הילדים, אני אדאג לאשפז אותך. את תהיי בבית חולים לחולי נפש". מילים אלו מוקלטות ומתומללות על ידי סטנוגרמה.

6.    את פקידות הסעד מלשכת הרווחה: עינת צור וויקי היינה, שיחד ג. קיים נגד פקידות סעד אלו, תיק פלילי ביאח"ה משטרת ישראל, בעקבות סרטון וידיאו שבו מצולמת עינת צור, כשהיא מתקרבת לעבר מכוניתו של ג., רוכנת כלפיו, מקבלת מעטפה לידיה, וממשיכה לדרכה, וכן תמלולי שיחות מוקלטות מפקידות סעד אלו, שמודות בפה מלא: "אפרים מסיע אותנו, הוא לוקח אותנו לסידורים. אנחנו ביקשנו ממנו".

7.    פקידות סעד מושחתות אלו, נפסלו!!! על ידי בית המשפט מלהגיש בתיק שלי תסקירים ו/או חוות דעת. בעקבות פקידות סעד מושחתות אלו, עברתי להתגורר בעיר גבעתיים ביום 25.12.07. פקידות סעד מושחתות אלו, מכירות אותי ואת משפחתי כשלושה חודשים!!! ספטמבר – דצמבר 2007. בגבעתיים מכירים אותי ואת משפחתי שמונה חודשים ינואר – אוגוסט 2008.

8.    דבריו של ג., בדבר מתן שוחד לפקידות סעד אלו, נאמרו 3 חודשים לפני הכרותי את דוקטור כלב.

9.    בית משפט לעניני משפחה ר"ג, השופט גיימפן, מינה את ד"ר כלב בחודש יוני 2008, כמומחה מטעמו, ליתן חוות דעת – מי המשמורן המתאים ביותר לילדים.

10. עם תחילת הפגישות שלנו עם ד"ר כלב, אמר לי ג. ביום 16.4.08:

"אני לא אשקוט עד שיקחו לך את הילדים. את תהיי באברבנל. אני אדאג שישימו אותך באברבנל. יש לי מספיק כסף לדאוג לכך ואני אביא לך פעם בחודש את הילדים שתראי איך הם לבושים כמו חיילים ממושמעים. תעשי בדיקות יא'משוגעת, מי את בכלל. עבדה אצל עופר. איזה דבר. איזה אהבלה, איזה טעות עשיתי. היא לא בסדר. הנה תראה, הפדיחה הכי גדולה שיש לי ילדים ממך. הרסה לי את הילדים, הרסה את א. ו-ב.. מסכנים הילדים…

איזה מסכנה את, יא אללה. מה עשו לך. ריסקו אותך. דוקטור כלב יבדוק אותך. את עוד תראי את זה. את לא תהיי אמא של הילדים. את עוד תראי מה אני מסוגל לעשות. איזה מסכנה את. אני מבטיח לך שאני אאשפז אותך ביחד עם דוקטור כלב באברבנל. הוא יעשה כל מה שאני יגיד לו. מילה שלי. בואי תראי."

      שיחה זו הוקלטה על ידי, ותומללה על ידי סטנוגרמה, מצ"ב נספח "א".

11. ד"ר כלב יוסף, לצורך הכנת חוות דעתו, הסתמך ברוב חוות דעתו על תסקירים ודברי אותן פקידות סעד משכבר הימים: עינת צור וויקי היינה, למרות שהוא יודע גם יודע, כי נפסלו מלפעול בתיק שלי על ידי כבוד השופט גייפמן, עקב חשדות חמורים כנגדן על ידי משטרת ישראל, וכן מאחר ואינני מתגוררת בתל-אביב. תמוה ביותר, כיצד מנהל ד"ר כלב יוסף, שיחות טלפון עם פקידות סעד אלו, שטיפלו בתיק שלי 3 חודשים, ולא להתייחס לפקידות הסעד בעיר גבעתיים, בה אני מתגוררת 8 חודשים (ומעת התחלת עבודתו של ד"ר כלב, בהוצאת חוות דעת, 6 חודשים).

12. ד"ר כלב אף מצוטט את דברי פקידות הסעד מתל-אביב, שאני כביכול, הגשתי תלונות לא מוצדקות נגד ג. במשטרת ישראל.

13. אציין, כי התלונות "הבלתי מוצדקות" שלי כלפי ג., הינן מוכחות במסמכים ועל ידי עדי שמיעה ששמעו את ג. צורח "תתכונני למותך, היום זה היום האחרון שלך זונה", ואני מתוך חרחורי נשמתי האחרונים, בטרם איבדתי את ההכרה, מלמלתי לעבר ג.: "אני אוהבת אותך", וזאת רק כדי שירפה את לפיתתו מהגרון שלי. מילים אלו הצילו את חיי, כי ג. שחרר את לפיתתו מהצוואר שלי, ואמר: "את אוהבת אותי אה… איזה אהבלה את… איזה זבל…" השתין עלי, ועזב את הבית. שכנתי בדירה צמודה ששמעה את כל ההתרחשות, הזעיקה את המשטרה, ומאז ועד עצם היום הזה, מורחק ממני ג., על ידי צווי בית משפט.

14. ביום 28.7.08, נכחנו ג., אני, מזכירתו דפנה, והמדפיסה זהבה, במשרדו של ד"ר כלב יוסף, לצורך השלמת חוות דעתו של ד"ר כלב. ג. הגיעה לפגישת אינטראקציה זו, כשהוא מריח מפיו ריח חזק של אלכוהול, עיניו אדומות ומזוגגות, קצף לבן בפיו, והינו מדבר ללא הפסקה. ביקשתי מד"ר כלב, שיבצע בדיקת גילוי סמים ברגע זה לג., כי הוא מסומם.

15. ג. טען שאיננו מסומם, והסכים לבצע בדיקות גילוי סמים, בתנאי שגם אני אעשה את הבדיקות הללו. במקום, לקח אותנו ד"ר כלב יוסף, לחדר המיון בבית חולים איכילוב, לצורך בדיקות דם ושתן לגילוי סמים ואלכוהול.

16. תוצאות מעבדה של מיון איכילוב העלו את הממצא הוודאי, כי ג. מסומם ונתגלה בגופו סם מסוג "מריחואנה". בדיקת שתן נמהלה על ידי ג. במים, והוא סרב לתת בדיקת שתן נוספת. בדיקות סמים אלו מצ"ב מסומנות "ב".

17. תוצאות מעבדה של גילוי סמים שלי, העלו את שכולם יודעים, דמי נקי.

18. מה עשה ד"ר כלב יוסף, עם ידיעתו את תוצאות הבדיקות גילוי סמים אלו, שג. מסומם, נוהג ברכבו מסומם ושתוי?

19. האם סבורים אתם, כי התקשר לפקידת סעד לאה עזרא מגבעתיים? האם סבורים אתם כי דיווח למשטרת ישראל? האם סבורים אתם כי התקשר למזכירות בית משפט? לא ולא. ד"ר כלב יוסף, באופן תמוה ובלתי ניתן להבנה, לא עשה מאומה!!!

20. לא רק שלא עשה מאומה ד"ר כלב יוסף, אלא אף שיקר, רימה והונה את בית המשפט בחוות דעתו, וכתב כי סיכם איתי שאני אחליף באותו יום את הסדרי הראיה עם ג., דבר שלא היה ולא נברא! מאחר ו-ג. סירב בכל תוקף להחליף את הסדרי הראיה כשהיינו במשרדו.

21. עוד כותב ד"ר כלב יוסף בחוות דעתו: "הדרמה שהתחוללה בחדר הבודק, לאחר שחוות הדעת היתה כבר מוכנה, הכניסה אלמנט חדש בהתייחסותי לאפי לאור התנהגותו בהשפעת הגרס". נשאלת השאלה המתבקשת, אם חוות הדעת היתה כבר מוכנה וכתובה, לשם מה זימן אותי ד"ר כלב יוסף, לפגישת אינטראקציה נוספת עם ג.? הרי ד"ר כלב יוסף החליט כבר את שהחליט, אז מדוע בחר לזמן אותי ל- 4 שעות נוספות של בדיקת אינטראקציה? מה היתה המטרה לכך?

22. אני התקשרתי לעורך-דינו של ג., שמעון פרץ, והתחננתי אליו, שיבקש ממרשו, שיחליף איתי את הסדרי הראיה, ושג. יקח יום למחרת את הילדים. בזכות התערבות עורך דינו של ג., שונו הסדרי הראיה של אותו יום.

23. למחרת (29.7.08 יום שלישי) התקשרתי לפקידת סעד לאה עזרא מגבעתיים, ושאלתי אותה האם עדכן אותה ד"ר כלב על גילוי הסמים בבדיקות הדם של ג..

24. פקידת הסעד לאה עזרא, נדהמה ביותר על הגילוי, ומסרה לי שד"ר כלב לא התקשר אליה, לא חיפש אותה, ולא השאיר לה הודעה, והיא היתה כל אותו יום (שני 28.7.08) במשרד, ותמהה מדוע לא עשה זאת. פקידת הסעד לאה עזרא אמרה לי  שהיא תתקשר לד"ר כלב לאמת את הממצאים שמסרתי לה.

25. לבעלי, ג., עבר פלילי "מרשים" מאוד, והוא אף ריצה עונש של 4.5 שנות מאסר בכלא. מפסיקת בית משפט עליון, נכתב מפורשות על מידת אכזריותו ותוקפנותו כלפי הזולת.

"המערער הורשע בבית משפט המחוזי בתל-אביב בארבעה אישומים, שנושאם קשר לבצע פשעים, מעשי סחיטה בכוח, סחיטה באיומים, גרימת חבלה של ממש, תקיפה, נסיון להדחת עד ושיבוש מהלכי משפט.

המערער דנן בלט בברוטליות של התנהגותו, ו"לא חמל ולא ריחם על אף אחד". נזכיר, גם שהמערער השמיע אף איומים כלפי קרבנותיו לבעל יעזו להתלונן למשטרה, ושהתברר, כי טרם שילם את סכום הפיצוי שהוטל עליו".

רצ"ב החלטת בימ"ש עליון נספח "ג".

26. ההתעלמות המכוונת של ד"ר יוסף כלב, ממאות מסמכים משפטיים המצויים בידיו, ואשר נמסרו לו על ידי בקלסר עב כרס מסודר, ממוין עם תאריכים, מעלה תמיהות ושאלות קשות בדבר החלטתו האומללה, ליתן משמורת משותפת ל-ג. על הילדים א. וב. התעלמות מופגנת זו, ממסמכים אלו, מעלים חשש כבד ביותר בלבי, כי ג., מימש את איומו, וכדבריו שלו, שיחד את דוקטור כלב יוסף, בכסף.

 

27. במשך שנים רבות וארוכות שימשתי כמנהלת משרד רואי חשבון, ומזכירה משפטית של משרד עורכי-דין מהמוכרים בישראל.

28. הצגתו של ד"ר כלב יוסף, אותי, באור שלילי, מעידה כי ד"ר כלב יוסף, מפגין אי הבנה יסודית מינימלית בקריאת אותם מסמכים משפטיים, הרשומים בעברית פשוטה ומנוסחת היטב.

29. שבוע ימים!!! לפני 28.7.08 – יום מתן חוות הדעת, נמסר לי על ידי בעלי ג., בדיסק שמע זה המצ"ב כנספח "ד", כי: "ד"ר כלב, יקבע שאת זקוקה להשגחה פסיכיאטרית, ויקחו לך את הילדים.  הילדים ישנו אצלי, אפילו שאני משתמש סמים ומסטול".

30. המינימום שציפיתי מד"ר כלב יוסף, טרם החלטתו בדבר הסדרי הראיה המשותפים היה, כי ג. יעבור בדיקת גילוי סמים צפופה (בדיקות דם + שתן) במשך חצי שנה. דבר זה מתבקש ונדרש מאליו, מאחר וד"ר כלב יוסף, מודע לכך כי בעיות הסמים של ג., אינם דבר חדש, וכי המסוגלות ההורית נדרשה על ידי כבוד ביהמ"ש, בעקבות שימושו של ג. בסמים, וכי תלוי ופתוח נגד אפרים תיק סמים עוד משנת 2007.

31. ד"ר כלב יוסף, פסק כי הילדים יועברו ל-ג. תוך חודש ימים מיום 28.7.08, עת יוכיח ג. כי הינו נקי מסמים. מאחר ולא ציין ד"ר כלב יוסף, כי חובה על ג. לתת בדיקות דם + שתן, ברור, כי ג. ימהל שוב את השתן שלו במים, והעברת משמורת משותפת ל-ג. הינה הרסנית והרת גורל לילדים.

32. דבר ידוע הוא, ומן המוסכמות, כי ביהמ"ש, לוקח אורים ותומים את דברי וכתבי המומחה, ללא ויכוח, ללא עוררין על החלטתו, ומיישם אותם בפועל. ד"ר כלב יוסף יודע זאת היטב, פקידות הסעד יודעות זאת היטב, וברי, כי הינכם, יודעים זאת היטב.

33. ד"ר כלב יוסף, יודע גם יודע, שתוך חודש ימים, לא ניתן להיגמל מסמים, וכי על ג. לתת בדיקות דם ושתן, שיוכיחו את נקיונו מסמים ואלכוהול, לפחות למשך חצי שנה. העובדה שלא פסק כך בחוות דעתו, מעידה, כי איננו מודע לסכנה הצפויה לילדים א. וב., מצד אביהם.

34. האם אחד מכם, היה מעלה על דעתו, ליתן משמורת לאדם נרקומן אלכוהוליסט, כשיש לאותם הילדים, חלופה, אמא, נהדרת, אוהבת וחמה, אשר על פי כל חוות הדעת, התגלתה כמשמורנית הטובה ביותר, כולל חוות הדעת של מיטב רופאי קופת חולים כללית, שבדקו את הילדים וציינו כי הילדים מפותחים היטב לגילם, וכן חוות דעתה של עו"ס עפרה כהן, מהמכון להתפתחות הילד בבבלי, שנתנה חוות דעת לתפארת עלי.

35. מכל המסמכים הללו, בחר ד"ר כלב יוסף להתעלם, ולפסוק, כי דווקא, אני, היא זו שצריכה להיות תחת פיקוח פסיכיאטרי למשך חצי שנה. זאת אוביקטיביות? שיראה לי ד"ר כלב יוסף, מסמך אחד, אחד ותו לא, ממנו עולה, מוסק ו/או מובן, כי אני זקוקה לפיקוח פסיכיאטרי.

36. מעולם לא לקחתי סמים, אינני מעשנת, ואינני שותה אלכוהול. אני אשה עובדת, אמא נהדרת, שעד לפני שנה בדיוק, אוגוסט 2007, נחשבתי כאמא טובה ואין חולק על כך. אפילו ג. איננו חולק על כך.

37. בעלי ג., איננו עובד, ואיננו משתכר לדבריו. בכל זאת, מימן בדיקה פסיכיאטרית, בדיקת פסיכולוג, מבדקים פסיכו-דיאגנוסטיים, לו ולי, במימונו המלא, במזומן ובאופן מיידי. כיצד אדם שטוען שאיננו עובד, ואיננו משתכר, יוכל לגדל שני ילדים, או לדאוג למחסורם? ג., שהינו עבריין, מסומם, שיכור, שמאיים על בעל הדירה שלי, ששולט בכח האגרוף והזרוע על אנשים, שאיננו עובד – איננו זקוק לפיקוח פסיכיאטרי. כך פסק והחליט ד"ר כלב יוסף.

38. אודה על קביעת פגישה עימך, לצורך הצגה בפניך את ההקלטות, התמלולים, החומר המשפטי ודוחות של פקידת הסעד מגבעתיים, הקובעת חד משמעית, מלפני מספר חודשים, כי "ג. אינו דובר אמת, ואין שחר לדבריו, בלשון המעטה".

 

בכבוד רב,

ל.

11 תגובות

 1. מזל said,

  ספטמבר 5, 2008 בשעה 1:02 pm

  כלב בן כלב כשמו כן הוא מי הוריו שקראו בשמו כלב
  מזל שלא הלכתי אליו נראה לי שצריך לאשפזו דחוף
  רודף כסף ומטרוף ישר למוסד סגור

 2. יוסי said,

  ספטמבר 6, 2008 בשעה 7:03 pm

  עם כל הכבוד למכתב המנוסח היטב ואולי לאמיתות חלק מהדברים בו, עליי להגיב ולציין דבר אחד,:

  אני הכרתי את הגב' לורי אליהו בעקבות פנייתה אלי כאב גרוש הנאבק מול הממסד כמוה וניהלתי איתה שיחות ארוכות המסתכמות בעשרות אם לא מאות שעות!

  לאישה יש בעיה נפשית רצינית!
  היא אינה יציבה נפשית למרות התנסחותה הרהוטה.
  אין אני מתפלא מדוע דר" כתב מה שכתב כי יש דברים בגו,

  אני מודע לכך שהרווחה מושחתת מהיסוד, אך במקרה הספציפי הזה מדובר באישה חולת נפש אמיתית מתוך ניסיוני והכרותי אותה!

 3. לורי said,

  ספטמבר 7, 2008 בשעה 9:03 pm

  יוסי מלול, אכן הכרת אותי. אתה לא אב גרוש הנאבק בממסד. אתה איש נשוי עם 4 ילדים קטינים, שאינו משלם לאשתו מזונות מעל 4 שנים!!! אתה איש שנמלט מהחוק. אין לך כתובת שאשתך תוכל למצוא אותך. אין לך חשבון בנק. יש לך טלפון ביג טוק עם כרטיס, וכל פעם אתה מחליף מספר. אתה מטעה נשים ומציג עצמך כגרוש שנעשק על ידי הממסד. בפועל, אתה רמאי. איש נשוי שלא נותן גט לאשתו, מעגן את אשתך, עד שלא תיאות לוותר לך על מזונות 4 הילדים שלך. מדובר בחוב אסטרונומי. אצל איש מסוגך, אני שלא נעניתי לחיזוריך האובססיביים, לשיחות הטלפוניות האינסופיות המתישות והמייגעות שלך, אני שאמרתי לך "לא" והתכוונתי ללא, אז אני חולת נפש. מאחר והייתי נשואה לאדם מסוגך, מזלי שנמלטתי ממך בזמן, וכדי להתפטר ממך, נאלצתי להחליף את מספרי הטלפון שלי, כדי שתפסיק להטריד אותי. תתבגר יוסי. לאשה זכות סרוב לומר לגבר "לא", זה לא עושה אותי לחולת נפש, ובטח שאין לי בעיות נפשיות. אם כבר, אז לך יש. יוסי מלול, חסוך ממני תגובה חוזרת שלך, אני לא מתכוונת לענות לרפש שאתה מנסה להטיל עלי.

 4. tsr said,

  ספטמבר 8, 2008 בשעה 11:00 am

  אכן צודקת הגברת במילותיה. כל מילה חקוקה בסלע. דומה כי נפרצו בכרי המוסר ושחיתות מציפה את אזורינו אשר סרחונה גובר עשרות מונים על סרחון מימי הירקון.

  יוסי היקר, ניסית להתחיל איתי וכשנפנפתי אותך פתחת במסע השמצות כי אף אני הנני חולת נפש, (כמו כל הנשים שדורשות מזונות). פשוט תסתום את הפה שלך וצא לנו מהוורידים חתיכת צואה שכמוך. ואל תשכח לשלם מזונות לארבעת ילדיך, כן , פגשת באשתך בהוצאה לפועל.
  אכן הגברות ויקי היינה ועינת צור מושחתות, שקרניות ואינן ראויות לשום דבר מלבד סקילתן בפומבי על היותן כה מוטות עם שכל מצומצם. הם אינן רואות שום טובת ילד לנגד עיניהן. הלוואי ונכדיהן יפלו לידיים עברייניות מסוגו של האדון מלמעלה, מר אפריים ואז נראה אותן כותבות חוות דעת כה מיטיבה עם עבריין. מושחתות – נמאסתן !!!

 5. יוסי said,

  ספטמבר 9, 2008 בשעה 9:18 pm

  איזו מניפולטיביות ושקרים ואיך שאת ממשיכה להתל בכולם ועוד להטיל רפש עליי??

  מעולם לא חיזרתי אחרייך !!
  את כזכור לך פנית אליי אחרי שמצאת את המייל שלי ברשימת התפוצה.
  מסרת לי את מס' הטלפון שלך במייל וביקשת ממני להתקשר אלייך.

  דיברת איתי שעות בטלפון והתייעצת וקיללת את האישה "החולת נפש" שהייתה לי
  כפי שכינית אותה.
  ביקשת ממני עשרות פעמים לפגוש אותך. ותמיד התחמקתי !
  מה קרה נפגעת ממני?
  פגעתי בנשיות שלך?
  אמרתי לך שאני לא נפגש עם אישה נשואה גם אם היא פרודה, בשבילי היא עדיין נשואה!!

  מסרת לי את כתובתך החדשה בגבעתיים (אחרי שבכית לי שנאלצת לברוח מבעלך שגם אותו כינית "חולה נפש" כפי שאת מכנה את כולם…) ואמרת לי שאבוא אלייך "מתי שארצה"..
  ומסרת לי גם את הנייד שלך ל"מקרה" שאהיה באיזור…

  ספרי גם לכולם שזה לא נכון, חחחח

  בשיחה האחרונה שאמרת לי שאת לא יכולה לשוחח ניתקתי!
  מעולם לא חזרתי אלייך ולא הטרדתי אותך!!
  את שקרנית גברת לורי אליהו!!

  וגם התגובה השנייה של בחורה שנייה כביכול שמגיבה זאת את!!
  לא קיימת אף בחורה בארץ שיכולה להגיד שחיזרתי , רדפתי או הטרדתי אותה !!!
  אני בחיים לא מחזר אחרי נשים ובטח לא באובססיביות כי שאת מנסה לצייר!

  בדבר אחד את צודקת.
  וגם לא מדייקת.
  אני לא משלם דמיזונות שנתיים לא 4 .
  כי הדמיזונות הן פי שלוש ממשכורתי!!
  כי אישתי העלילה עליה שקרים!!
  כי היא גנבה מחשבון הבנק שלי כספים ואת כל חסכונותיי.
  כי היא גנבה רכוש וזהב ופריטים אישיים שלי,
  כי הילדים בוכים לי בטלפון ש"אמא רעה" אליהם והם רוצים להיות בחזקתי.
  כי היא מסרבת לתת לי לראות את ילדיי וזה עוד בזמן ששילמתי דמיזונות.
  כי היא גרה בדירתי שקניתי מכספי ללא משכנתא וללא שכ"ד.
  כי היא חולת נפש המטופלת בתרופות פסיכיאטריות ( ואולי גם את, לא יודע..)
  כי ביקשתי את ילדיי לחזקתי .
  בקשתי שאני אדאג להם, אני אכלכל אותם אני אחנך אותם ואני לא אבקש ממנה שקל "מזונות"!!

  אבל את בדיוק כמוה,
  מעניין אותך ונשים כמותך רק כסף !!! ולא רווחת הילדים!!!

  תמשיכי לדמיין לך שחושקים בך,
  תלמדי את שיש גברים שלא חושבים עם הזין ונזהרים מנשים,
  הייתי נשוי כבר לחולת נפש שכחת.
  אני מריח אותם,
  זאת הסיבה שהתחמקתי מלהיפגש איתך,
  והנה… צדקתי !

 6. יוסי said,

  ספטמבר 9, 2008 בשעה 9:23 pm

  ועוד משהו..

  מעולם לא עברתי או נאלצתי לעבור בדיקה פסיכיאטרית,
  בשפיותי לא הוטל ספק מעולם ולא אובחנתי ע"י שום פסיכיאטר או פסיכולוג,
  מה שלא נכון לגבייך ואומר,

  דרשני גדול!!!

 7. חלום ורוד said,

  ספטמבר 10, 2008 בשעה 2:10 am

  "גברתי הנאווה לורי אליהו"
  שלום לך!!!

  איך את מעיזה להטיל האשמות שווא על יוסי?
  איך בעד נזיד עדשים רוצה וחושבת שתצליחי לרצוח אופיו המדהים?
  עדה אנוכי לכך שראיתי במו עיניי את ההתכתבות שלך איתו .
  כן את התכתבת איתו ולא הוא איתך!!! יש הבדל.
  והופכת את הקנקן על פיהו
  היתכן?
  האמנם את אישה וכן גם אנוכי אך את הנייד והנייח את שלחת אליו וללא בקשתו להזכירך אישה.

  שיחות בעלות משקל רב שעות שוחחת עימו את המניפולטיביות שבך סיפרת לו והאיש הקסום מנסה לחלץ אותך מזעמך על האיש שהיית נשואה לו שכחת?

  "ברוך מציל נפשות" ממך אישה שצריכה ביקור בהול אצל פסיכולוג ואו פסיכיאטר
  וכעת גם פוליגרף יכול להתפוצץ משקרייך
  אולי תרצי ציטוט שיחה שלך כי את שלחת לו את המספרי פון?
  ואולי אם הבעיה היתה כה חמורה איך האיש הזה היום יכול לשבת ולצחוק על מר טיפשותיך ואף להגיב לך?
  שהרי הוא "כה מסוכן" עד כדי כך שנאלצת להימלט ממנו
  WOW מאד מאד לא נעים לאמר מילים שלא מיפות את המין הנשי ואף מגדפות את המין הגברי שבלעדיו לא נתקיים אפילו שעה אחת .
  מה אומרת?

  לא יפה לאחוז הקרנות המזבח!!!
  לא יפה להוליך שולל את הקוראים הנכבדים כאן.
  לא יפה לגרום לכך שיסלדו אותנו המין הגברי.

  וכעת להתייחסות תגובתך "אישה נדירה כעוף שונה בלול"
  יוסי איש נשוי ואב גאה לארבע גוזלים יפייפיים
  מעגן את אישתו כי אם את והיא הוקרצן מאותו חומר אזיי לא אתפלא שתגני עליה!!!

  "אני שלא נעניתי לחיזוריך האובססיביים, לשיחות הטלפוניות האינסופיות המתישות והמייגעות שלך, אני שאמרתי לך “לא” והתכוונתי ללא, אז אני חולת נפש."

  שימי לב אישה
  את אומרת את השורות המצוטטות ולא שואלת !
  הכנסת נקודה כי נגמרה השורה ורצונך לאמר את שחשת אך לא טרחת ברוב חסדי שמיים לשאול ולבסוף לסמן כסימן שאלה
  הפנמת או בלבלתי אותך?

  אין בעיה יקרה לא לי !!!
  ראי שוב כציטוט דברייך ואולי תהיי ראויה שיכבד אותך מה שכבר לא נראה כי את לא ראוייה ..הנה הציטוט

  "אני לא מתכוונת לענות לרפש שאתה מנסה להטיל עלי."

  אז אני ממתינה לתגובה !!!
  ולא לפטפוטי ביצים הממטלה שלך עוף שונה בלול טווסיות!!!

  אגב :
  יוסי אני אולי תעשה לי ילד אני פנויה?
  מתיי תרדוף אותי?
  למה אותי אתה לא מטריד?
  למה אתה מתקשר רק אחרי תחנונים?
  למה אני אוהבת את המין הגברי ולא הנשי?
  תשובה: בגלל נשים כאלה!!!

  ועוד דבר יוסי
  מה אתה דופק לה חשבון? מיהי הבחורה המהוללת שכך תשפיל את העם הזיכרי ותביא אותך לתת לה הסברים? שנתיים או ארבע מה מעניין אותה? שהרי היא לא תציע לעזור היא אישה רעה מהיסוד והפכפכית !!!

  ממתינה לתגובתך אישה חסרת עמוד שידרה!!!

 8. יוסי said,

  ספטמבר 10, 2008 בשעה 2:30 am

  בטח שלא תרצי תגובה הרי לא יהיה לך מה לענות,
  אבל את יודעת מה, אני אחשוף פה את הכל!!!!
  את כל השקרים שכתבת למעלה את שמי הטוב לא את ולא אף מעורערת נפשית אחרת תוכל לערער.

  מעולם לא חיזרתי אחרייך !!

  אל תחמיאי לעצמך….
  איך אמרת לי "לא", אם מעולם לא ביקשתי ממך דבר ???!!
  ממה נמלטת בדיוק ?
  אף פעם לא ראיתי אותך ונפגשתי איתך מעולם?
  את כזכור לך פנית אליי אחרי שמצאת את המייל שלי ברשימת התפוצה.
  מסרת לי את מס' הטלפון שלך במייל וביקשת ממני להתקשר אלייך.

  דיברת איתי שעות "מייגעות" בטלפון והתייעצת וקיללת את האישה "החולת נפש" שהייתה לי
  כפי שכינית אותה. שעות לא מדברים בכפייה !! רצית אוזן קשבת ונאלצתי להקשיב להתבכיינות שלך שעות מייגעות בהחלט כי היית במצב נפשי קשה וגיליתי אמפטיה כלפייך,
  ביקשת ממני עשרות פעמים לפגוש אותך. ותמיד התחמקתי !!!
  מה קרה נפגעת ממני?
  פגעתי בנשיות שלך?
  אמרתי לך שאני לא נפגש עם אישה נשואה וגם אם היא פרודה, בשבילי היא עדיין נשואה!!

  מסרת לי את כתובתך החדשה בגבעתיים (אחרי שבכית לי שנאלצת לברוח מבעלך שגם אותו כינית "חולה נפש" כפי שאת מכנה את כולם הפוסל במומו פוסל…) ואמרת לי שאבוא אלייך "מתי שארצה"… ומסרת לי גם את הנייד שלך ל"מקרה" שאהיה באזור…

  מעניין מה היה קורה אם הייתי מתפתה ומגיע אלייך, היית טופלת עליי אונס?,
  ומסרת לי גם את הנייד שלך ל"מקרה" שאהיה באזור…

  ספרי גם לכולם שזה לא נכון, ח ח ח

  בשיחה האחרונה אמרת לי שאת לא יכולה לשוחח כיבדתי את רצונך וניתקתי!
  מעולם לא חזרתי אלייך ולא הטרדתי אותך!!
  את שקרנית מדופלמת "גברת" לורי אליהו!!

  וגם התגובה השנייה של בחורה שנייה כביכול שמגיבה – זאת את!!
  עוד הוכחה לחוסר שפיות שלך ואולי גם פיצול אישיות ? מניפולטיביות בטוח.
  אל נשכח שניתן באמצעות ה – IP לזהות מיהי tsr המיסתורית!

  תיצרי עוד נשים פיקטיביות כדי לתת אמינות לסיפורייך…
  למדת את זה מהתקשורת לא ?
  לא אצלי חמודה,

  לא קיימת אף בחורה ביקום שיכולה להגיד שחיזרתי, רדפתי או הטרדתי אותה !!!
  אני בחיים לא מחזר אחרי נשים ובטח לא באובססיביות כפי שאת מנסה לצייר!

  בדבר אחד את צודקת.
  וגם לא מדייקת.
  אני לא משלם דמיזונות שנתיים לא 4 .
  כי הדמיזונות הן פי שלוש ממשכורתי!!
  כי אישתי העלילה עליה שקרים!!
  כי היא גנבה מחשבון הבנק שלי כספים ואת כל חסכונותיי.
  כי היא גנבה רכוש וזהב ופריטים אישיים שלי,
  כי הילדים בוכים לי בטלפון ש"אמא רעה" אליהם והם רוצים להיות בחזקתי.
  כי היא מסרבת לתת לי לראות את ילדיי וזה עוד בזמן ששילמתי דמיזונות.
  כי היא גרה בדירתי שקניתי מכספי ללא משכנתא וללא שכ"ד.
  כי היא חולת נפש המטופלת בתרופות פסיכיאטריות ( ואולי גם את, לא יודע..)
  כי ביקשתי את ילדיי לחזקתי .
  בקשתי שאני אדאג להם, אני אכלכל אותם אני אחנך אותם ואני לא אבקש ממנה שקל "מזונות"!!
  ואני לא אכנע לסחטנות ואגנוב כדי לשלם דמיזונות אסטרונומיים שאין לי ומעולם לא היו לי
  בגלל שופטות פסיכופמינסטיות ואל תנפנפי לי בזה,
  אם האישה לא יכולה לכלכל את ילדיה שתחזיר לי אותם ואני אדאג להם!!!!
  שלא תסתמך כמוך על לעשוק גברים מכספם ונשמתם בנוסף על חייהם וילדיהם..
  בגלל מערכת משפטית וממסדית מעוותת שאת מתלוננת עליה, אבל כשזה מגיע לקטע של סחיטת כספים מהגבר זה כן מתאים לה….
  אבל את בדיוק כמוה,
  מעניין אותך ונשים כמותך רק כסף !!! ולא רווחת הילדים!!!
  והכי מצחיק בכל בסיפור שאת בעצמך אמרת לי, "אל תשלם לזונה הזאת אפילו שקל!, לא מגיע לה שתחזיר לך את הילדים, אל תוותר לה ואל תתן לה גט, שתתפוצץ!"

  מילים שלך!! – צבועה שכמותך!

  אבל מה, רק אני ואת יודעים את האמת, לא ככה לורי?

  תמשיכי לדמיין לך שחושקים בך,
  תלמדי את שיש גברים שלא חושבים עם הזין ונזהרים מנשים,
  הייתי נשוי כבר לחולת נפש שכחת.
  אני מריח אותן,
  זאת הסיבה שהתחמקתי מלהיפגש איתך,
  והנה… צדקתי !

  ועוד משהו..

  כל המערכת, הממסדית והמשפטית נוטים לטובת האישה,
  באופן אוטומטי וגורף כמעט בכל המקרים.
  ואם הם כבר לא לטובתה, סימן שמשהו באמת חולה באותה אישה..

  ותחשבי על זה שמעולם לא עברתי או נאלצתי לעבור בדיקה פסיכיאטרית,
  בשפיותי לא הוטל ספק מעולם ולא אובחנתי ע"י שום פסיכיאטר או פסיכולוג,
  מה שלא נכון לגבייך ואומר,

  דרשני גדול!!!

 9. לורי said,

  ספטמבר 12, 2008 בשעה 4:25 am

  הנה אתה מודה בפה מלא, אתה נשוי, וקורא לאשתך "אשתי". איך בתגובתך הראשונה טענת שאתה גרוש. לא אכנס איתך לדין ודברים. תגובתך מעידה עליך עשרות מונים.
  אתה טוען ששנתיים אתה לא משלם מזונות לילדיך. הנה גם כאן אתה מודה להתנהגותך הנלוזה.
  מדובר ב- 4 שנים שאתה מעגן את אשתך האומללה.
  בת הזוג החדשה שלך, מגינה עליך בעוז. לצאת עם גבר נשוי כל אחת יכולה, השאלה הינה מוסרית, ועל אחת כמה וכמה גבר שאיננו משלם מזונות לילדיו – 4 שנים, ולטענתו השקרית שנתיים…
  אתה עוד קורא לעצמך אבא. אדוני, אבא הוא אדם שמאכיל את הילדים שלו בראש ובראשונה ולא מרעיב אותם ובטח לא 4 שנים.

 10. יוסי said,

  ספטמבר 12, 2008 בשעה 10:02 am

  תגובתך עדיין לא עונה על עלילותייך על ש:

  "חיזרתי אחרייך באובססיביות" / "הטרדתי אותך טלפונית" / "להימלט ממני.."
  אלה עלילות חמורות שנשים מנוולות מעלילות בבתי משפט ובתקשורת
  ומצרפות לזה גם עלילת כגון אונס והטרדה מינית.

  את מסוג הנשים שמוציאות שם רע לכל הנשים…
  נשים שנפגעות מכך שגבר מסרב להיפגש איתם והופכות להיות נקמניות
  בנוסף למעלילות עלילות שווא.

  דיברתי איתך לא מעט בטלפון כי הבנתי למצוקתך,
  לא צריך ולא חייב להיות מגע פיזי בינינו בכדי להיות
  איכפתי ואמפתי למצבך כידיד או חבר נפש.
  זה שנפגעת מזה שלא רציתי מעבר , רק הראה שיש לך בעיה נפשית!
  סירבתי להיפגש איתך כי את עדיין נחשבת נשואה. הפנימי!
  מה שלא תופס לגבי גבר שכבר גרוש מאישתו 4 שנים.
  ואני אומר גרוש, כן, כי פיסת הנייר היא עניין טכני בלבד!!

  ואני ממליץ לך באמת לטובתך הנפשית לעבור טיפול פרטני.!!!

  לגבי האחרים אין זה עיניינם אם אני גרוש , פרוד נשוי ואו אלמן
  אי נתינת פרטים אישיים זו לא עברה על החוק!!!
  להבדיל ממך עלילות שווא ותלונות כוזבות כגון הטרדה מינית אלימות ואפילו אונס
  הם עבירות פליליות ואת זה הינך חייבת להבין!!!
  ולטעון גרוש או פרוד (שלא יוצא לי מזה כלום ) זה עדיין לא עברה
  חמורה ופלילית כמו להעליל על גבר שהוא מטריד אובססיבי ואלים…

  להזכירך :את שאמרת לי "לא לתת למנייאקית הזאת גט, עד
  שתחזיר לך את הילדים ותוריד במזונות" דואגת כ"כ ל"עגינותה" ??!
  מי שהגט חשובה לה כ"כ לא תרצה לעשוק ולא תחמוד
  כסף שלא מגיע לה רק בכדי…!

  ד"א, הייתי רוצה להכיר באמת את הבת זוג החדשה
  שהדבקת לי,.
  רעיון מצויין לפנות להנהלת האתר
  ולאבחן את מספר ה- IP של המחשב שממנו נשלחה
  התגובה, אולי אגלה מהיכן נשלחה התגובה,
  בכדי לדעת אם היא באמת בת זוגתי או ידידת/חברת נפש
  החיה מעבר לים באושר!!!

  ד"א לך לא הייתה בעייה מוסרית לצאת עם גבר נשוי,
  ולרצות לפגוש אותי…

  "תודה" לך על הדאגה הכנה לילדיי, הם גרים בדירתי,
  ונהנים מהכנסה של יותר מ –7000 ₪, לחודש, בנוסף לקצבאות
  המל"ל , ולמרות שהקלישאה "מורעבים" מצלצלת טוב והם
  משמינים משפע אוכל, אך לא משפע אהבה מאם שדומה לך באופייה.

  חג שמח ושנה טובה
  ממתין לתגובה פרטנית

 11. חלום ורוד said,

  ספטמבר 12, 2008 בשעה 10:20 am

  הלו הלו "גברת" לורי …

  הפנימי :
  אני גם אישה נשואה אם לשלושה מלומדים
  ואגן על הבן זוג שלי בחרוף נפש !!!
  במיוחד אם אישה נשואה רודפת אותו מפריעה לי והנשואה האחרת היא את!!!
  1:יתרה מכך מצווה לעגן נשים כמוך
  2:ילדיו הם לא עיניינך ואל לך לגעת בדבר קדוש!!!

  3: המזונות שה"עגונה האומללת " הסוררת רוצה לא להאכיל פיות כלשונך …להזכירך שהרי אתן הוקרצתן מאותו חומר
  המזונות בכדי שתהייה לכן אפשרות להתפרפר
  להבדיל ממכן אני חברת נפש בן זוג תאום נפשית וכן בנוכחות בעלי שלא כמותכן מאחורי פרגוד
  להבדיל ממך יוסי אוהב אותי אהבה שלעולם לא תוכלי להבין
  ואני אלך אחריו ולא בכוונות כשלך
  אלך אחריו נגד נשים כמוך/כמוה
  ה פ נ י מ י!!!

  אגב תגובתי עדיין לא נענתה
  תגובתך מאד קצרה ואולי בגלל חוסר הבנתך כי התבלבלת וכי ידעתי למפרע??
  אוי לנשים טיפשטת ואת ראש הטבלה!
  ממתינה לתגובה
  תקראי לאט קחי את הזמן הוא לא בורח
  אמתין בסבלנות עד שתגיבי ואם אמות עד גיל 80 הדור הבא יבוא

  חג שמח ושנה טובה עם בריאות נפשית מכל הלב


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: