סרטון על גיהינום יומיומי שעובר ילד במרכז קשר

בריטניה: הילד בסרטון נלקח לאומנה ל"שיקום" בשל בעיות רגשיות לכאורה שפיתח בעקבות גירושי הוריו.

ילד זה היה פעם ילד עם שמחת חיים שחי עם הורים נורמטיביים שעברו משבר ועובדים סוציאלים שהתערבו בחיי המשפחה הפכו את המשבר הזה לגירושין ופירקו את המשפחה.

 

הילד בסרטון יכול להפגש עם הוריו רק במרכז קשר למשך שעה קלה ואז הוא חוזר חזרה למשפחה האומנת. כאן הוא תוקף את העובדת הסוציאלית משום רצונו הטבעי לחזור הביתה. מדי יום עובר ילד זה התעללות רגשית במרכז הקשר ע"י אותם עובדים סוציאלים.

זה נראה לכם "שיקום" של ילד? זו התעללות במלוא מובן המילה של עובדים סוציאלים בילד רך בשנים.

כך מתנהלים גם מרכזי הקשר של משרד הרווחה בישראל.

 

 

 

5 תגובות

 1. נו קדימה said,

  אוגוסט 15, 2008 בשעה 6:24 am

  העניין הוא שמרכזי קשר בישראל
  זה רק התעללות בקשר בין אב לילדיו

  מעולם לא שמעתי או ראיתי אמא שנפגשת עם ילדיה במרכז קשר. מרכזי קשר – זה שיטה להתעללות באבות בלבד.

 2. חושבת said,

  אוגוסט 15, 2008 בשעה 7:03 am

  מכירה לפחות מקרה אחד בו האם נפגשת עם בתה במרכז קשר. הילדה נשלחה לאומנה בשל סכסוך גירושין של ההורים. פקידת הסעד דורית גנוז מאורנית כצעד נקמה באם שלחה את הילדה לאומנה.

 3. אוגוסט 15, 2008 בשעה 12:54 pm

  הואיל והכרתי, מפי השמועה, את מרכזי הקשר והנעשה בהם, ע"מ למנוע התעללות הקטינים, ובי, הודעתי לפק"ס כי אני לא אגיע, ויהי מה, למרכז שכזה.

  צר לי על יתר הגברים שאינם נוקפים אצבע לשינוי מצבם, אינם מתאגדים, אינם בוחרים פורום שיהווה נציגות ויד מכוונת, ופשוט משלימים באופן אימפוטנטי עם רוע הגזירה, מעין "צידוק הדין", התנהגות תסמונת איוב (הם אינם מבינים שבמקרה שלהם, נסים לא יקרו להם).

 4. לורי said,

  אוקטובר 24, 2008 בשעה 6:52 am

  ל – נו קדימה,
  צר לי להודיע לך, כי ההתעללות של עובדי משרד "הרווחה", מופנית לשני המינים. אין להם העדפה מגדרית בהתעללות וברוע שלהם. חברתי שלי מתל-אביב, לה גנבו / חטפו את התינוקת שלה כשהיתה בת פחות מחודש ימים (היום בתה כמעט בת שנתיים), "זוכה" לראות את הילדה שלה במרכז קשר בתל-אביב, רחוב המלך ג'ורג' 37.
  מה שקורה, כל פעם כשהאמא הזאת רואה את הילדה שלה, שזה קורה פעם בשבועיים – שלושה, כי לשכת הרווחה מענישה את אמא שלי, בגלל שזו מחבקת את בתה, הדמעות שלה זולגות ונשפכות מעיניה כמו נהר ללא סכר. ללא הפוגה, כך בכי תמרורים של געגועים עזים לבתה ועל שהיא לא זוכה לגדל אותה. מנהלת מרכז הקשר, אריאלה גרבוז (מבהילה בגודלה העצום) מיד קורעת את בתה מזרועותיה, ואומרת לשלי: "את לא תראי את הילדה שלך, עד שתלמדי להתנהג. את גורמת לילדה שלך נזקים נפשיים". האמא זועקת "זה בגלל שאתם לא נותנים לי לראות אותה…", וכך בתור עונש על שהיא בוכה כשהיא רואה את בתה, אוסרים עליה לראות את בתה. כך מנעו מהאשה האומללה הזאת לראות את בתה מעל חודש ימים!!!
  לרשע אין אחיזה באבא או באמא. כשרשעיות הרווחה שולפות ציפורניהן, אין להן הבחנה בין גבר לאשה. מבחינתם, ההורים – הם האויב של הילדים.
  את העיקר אספר – איך חטפו לשלי את בתה, אותה הניקה כמעט חודש ימים, וכשלקחו את התינוקת מזרועותיה של שלי, החלב משדיה המשיך להגיר במשך שבוע ימים, עד ששלי נהיתה חולה, ופקידות הסעד העבירו את משמורת התינוקת שלה כשהיתה פחות מחודש ימים לאבא הסטלן? האבא של התינוקת, הוא בן של שחקנים ידועים בתל-אביב, בעלי עוצמה רבה וכח עז. הסבתא (מצד האבא) טענה בלשכת הרווחה, בפני פקידות הסעד לחוק הנוער בלשכת לב העיר תל-אביב ויקי היינה ועינת צור, שהאמא "חולת נפש". כל מי שגר בתל-אביב ומכיר את הנפשות הפועלות, יודע היטב ששלי היתה שפויה לחלוטין ותפקדה נהדר כשגזלו לה את התינוקת. המפלצות הללו, ללא כחל וסרק, עשו לשלי ועדת החלטה, כשבועדה זו שלי כמובן שלא יוצגה, ואמרו לה שהם לוקחים לה את הילדה.

 5. שרונה said,

  אוקטובר 24, 2008 בשעה 9:21 am

  כשאותה שופטת רות בן חנוך אומרת במקרה שלי ש6 משפחות לא יכולות לגדל ילדה למרות התאחדות המשפחה לטיפול בילדה כולם לא טובים ואף בקשת הילדה בכתב השופטת רות בן חנוך "רצונה העז" של ביתי לירון לחזור להוריה פשוט נמחקו מעיני שופטת זו והיא כעוורת מוחקת את טובת הילדה שלי בת ה9 רק כי עומדת דום מול חברתה בוקובסקי מראה שאין לשופטת יכולת לשפוט על פי עיורונה רק צד אחד ללא שמיעת עדויות וראיות והצגת הוכחות מראה שבית משפט לנוער מעוות רקוב ומסריח ואינה מעונינת לפתור את הבעייה רק לשבור את ההורים .
  ממשיכה עם הרווחה לאיים לקחת את כל ילדיה רק כנקמה באם שאינה התחתנה עם רווחה שקרנית ומאיימת – המשטר שכופה להיכנס לאמא לתחת .
  אני אלחם על ילדי והחופש שלי לא תדרכו בביתי ואם תגעו בנו אנו נעשה פירסום עולמי ולא נשתוק .
  למה יש בית משפט מחוזי עם לא מסכימים לדון על הערור שהגשתי מספר פעמים
  כי תמנעו ממני להודות ששגיתם ואינכם יכולים להודות בכך

  גאנדי קרמצ'נד הנפש הגדולה אמר "החלש אינו מסוגל לסלוח היכולת היא נחלתו של החזק"

  "חופש לא שווה כלום אם הוא לא כולל את החופש לטעות "

  "חופש הביטוי הוא לרוב סממן של התקדמות "

  "תהיה השינוי שאתה רוצה לראות בעולם"

  "עשיר צריך לחיות פשוט יותר כדי שהעני יוכל פשוט לחיות "

  "אפילו אם אני מיעוט של אחד אמת היא עדין אמת "

  ולכל הנלחמים על ילדיהם ואלה שעוזרים להם ישר כוח

  "כאשר אני ביאווש אני זוכר שלאורך כל ההיסטוריה הדרכים של אמת ושל אהבה
  תמיד ניצחו "

  למען ביתי לירון גל בת ה9 כלואה בנרדים בערד

  והיא אהבתי הראשונה והגדולה ביותר בעולם .
  באהבה מאמא .


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: